Müşteri Hizmetleri : 0 545 419 0 800

Sepette 0 ürün bulunuyor.

Jolly Men

ÜCRETSİZ Kargo

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7/24 DESTEK

KOLAY PARA İADESİ

Daha Fazla

Walkertape Action Solvent 118ml Sprey

Ürün Kodu: sa12549872

Stok Durumu: Var

Fiyat 50,00 ₺Walkertape'in yeni  ürettiği  hassas ciltler için  çözücüdür. 118ml'lik şişededir. Protez üzerinde poly yüzeylerde ve lace yüzeylerde kullanılabilir, bant artıklarını ve her türlü yapıştırıcı artıklarını protez üzerinden temizlemekte kullanılır. Cilt temizliğinde kullanılmamalıdır. Protezin temizlenecek kısımları üzerine ACTION  sıkılır ve 5 dakika beklenir, sonrasında yüzeyde kalan kalıntılar temiz bir bez ya da sünger yardımıyla temizlenir.  Yanıcıdır, Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmelidir, Alevden uzak tutulmalıdır. Citrus içerir. Orjinal üründür, Amerika'dan ithal edilmektedir. 

 

Dikkat : Ürünün Türkiye'de sahte etiketlileri mevcuttur. Cilt sağlığınız için orjinal ürün kullanmanız tavsiye edilmektedir.Ürün ile birlikte Orjinal sertifika gönderilmektedir. Ürün Türkiye'de ilk kez tarafımızdan ithal edilmiştir. 

ACTION Cilt üzerinde en fazla 1 dakika kullanılmalıdır. Kullanım öncesi ufak bir bölgeye deneme uygulaması yapılarak, alerjik reaksiyon kontrolü yapılmalıdır.