Müşteri Hizmetleri : 0 545 419 0 800

Sepette 0 ürün bulunuyor.

Jolly Men

ÜCRETSİZ Kargo

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7/24 DESTEK

KOLAY PARA İADESİ

Daha Fazla

Walkertape S3 Safe Skin Solvent 118ml Sprey

Ürün Kodu: df654899522

Stok Durumu: Var

Fiyat 65,00 ₺Walkertape'in yeni  ürettiği  hassas ciltler için  çözücüdür. 118ml'lik şişededir. Protez üzerinde poly yüzeylerde ve lace yüzeylerde kullanılabilir, bant artıklarını ve her türlü yapıştırıcı artıklarını protez üzerinden temizlemekte kullanılır. Cilt temizliğinde kullanılabilir. Protezin temizlenecek kısımları üzerine S3  sıkılır ve 5 dakika beklenir, sonrasında yüzeyde kalan kalıntılar temiz bir bez ya da sünger yardımıyla temizlenir.  Yanıcıdır, Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmelidir, Alevden uzak tutulmalıdır. Citrus içerir. Orjinal üründür, Amerika'dan ithal edilmektedir. Çok kirli protezler için bekleme süresi 45 dakikaya kadar uzatılabilir.

 

Dikkat : Ürünün Türkiye'de sahte etiketlileri mevcuttur. Cilt sağlığınız için orjinal ürün kullanmanız tavsiye edilmektedir.Ürün ile birlikte Orjinal sertifika gönderilmektedir. Ürün Türkiye'de ilk kez tarafımızdan ithal edilmiştir. 

S3 Cilt üzerinde en fazla 2 dakika kullanılmalıdır. Kullanım öncesi ufak bir bölgeye deneme uygulaması yapılarak, alerjik reaksiyon kontrolü yapılmalıdır.